Morbid Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Keep It Brutal
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 šat d fak up

Go down 
+3
DSTRY
Slayer_Angel
phantom_fuxor
7 posters
Autor/icaPoruka
phantom_fuxor
Feeling like home



Broj postova : 72
Registration date : 04.02.2008

šat d fak up Empty
PostajNaslov: šat d fak up   šat d fak up Icon_minitimepon vel 04, 2008 3:31 am

evo kad je već kolegica death in ... napisala par postova di se vide uber loše igre, evo vam preporuka šta da igrate

Call of duty 4, The Witcher, Homm5, Hoae, warcraft 3 i frozen throne ... sve dostupno na...

www.algoritam.hr --> šta ste mislili da ćete dobit besplatno??
ajd iako je ilagala

www.torrentspy.com ^^
[Vrh] Go down
Slayer_Angel
King
Slayer_Angel


Female Broj postova : 213
Age : 32
Lokacija : foreverdark woods
Registration date : 02.02.2008

šat d fak up Empty
PostajNaslov: Re: šat d fak up   šat d fak up Icon_minitimepon vel 04, 2008 1:43 pm

Kolegica???
[Vrh] Go down
http://undergroundangel.blog.hr
DSTRY
Admin
DSTRY


Male Broj postova : 275
Lokacija : Sunja
Registration date : 02.02.2008

šat d fak up Empty
PostajNaslov: Re: šat d fak up   šat d fak up Icon_minitimepon vel 04, 2008 5:08 pm

haha kolegica, jebote pa to je musko xD
[Vrh] Go down
PUTNIK!
newb
PUTNIK!


Male Broj postova : 40
Age : 32
Lokacija : Pakrac,Croatia
Registration date : 04.02.2008

šat d fak up Empty
PostajNaslov: Re: šat d fak up   šat d fak up Icon_minitimepon vel 04, 2008 10:13 pm

Ufff,meni su prave igre...Call of Duty 2, Call of Duty 4, Silkroad(ONLINE)...a Sanitarium (OFFLINE) ...
[Vrh] Go down
http://www.robertoshop.hr
DSTRY
Admin
DSTRY


Male Broj postova : 275
Lokacija : Sunja
Registration date : 02.02.2008

šat d fak up Empty
PostajNaslov: Re: šat d fak up   šat d fak up Icon_minitimepon vel 04, 2008 10:17 pm

wtf je sanitarium? nikad cuo
[Vrh] Go down
PUTNIK!
newb
PUTNIK!


Male Broj postova : 40
Age : 32
Lokacija : Pakrac,Croatia
Registration date : 04.02.2008

šat d fak up Empty
PostajNaslov: Re: šat d fak up   šat d fak up Icon_minitimepon vel 04, 2008 10:28 pm

[Vrh] Go down
http://www.robertoshop.hr
Bloodhemn
King
Bloodhemn


Broj postova : 163
Registration date : 03.02.2008

šat d fak up Empty
PostajNaslov: Re: šat d fak up   šat d fak up Icon_minitimepon vel 04, 2008 10:36 pm

Sanitarium mi djeluje kao ful dobra igra,igro sam prije ali nažalost demo Crying or Very sad ,a poslije nitko ziv nema tu igru,Witcher je jako jebena igra,ali ja to ne mogu igrat jer imam krntiju od kompa XD,meni su najbolje avanture,pogotovo point n click,lijepo igras,chillas,i avanture ne ljute puno i vise manje uvjek imaju dobru pricu,stare avanture su isto dobre dobri stari ful throttle,broken sword,monkey island,grim fandango,a dobre su i novije black mirror,still life,runaway,ma avanture rulaju i naravno rpgi Cool
[Vrh] Go down
DSTRY
Admin
DSTRY


Male Broj postova : 275
Lokacija : Sunja
Registration date : 02.02.2008

šat d fak up Empty
PostajNaslov: Re: šat d fak up   šat d fak up Icon_minitimepon vel 04, 2008 11:04 pm

uf i ja volim avanture, odlicne su mi course of monkey island, syberia i broken sword, a witcher sam neki dan poceo malo igrat, na pocetku je prejebeno, i sad stigo u neki grad i neda mi se xD
[Vrh] Go down
phantom_fuxor
Feeling like home



Broj postova : 72
Registration date : 04.02.2008

šat d fak up Empty
PostajNaslov: Re: šat d fak up   šat d fak up Icon_minitimepon vel 04, 2008 11:31 pm

skidam baš diablo 2 i lord of destruction igra je legendarna Smile

btw niok nije reko da ja nisam freak, ja sam ipak pG, al ne volim njubare koje igraju bez orginala
tipa cod 4 i onda dodje na server i sere da se cracka ma marš tamo njube
[Vrh] Go down
PUTNIK!
newb
PUTNIK!


Male Broj postova : 40
Age : 32
Lokacija : Pakrac,Croatia
Registration date : 04.02.2008

šat d fak up Empty
PostajNaslov: Re: šat d fak up   šat d fak up Icon_minitimepon vel 04, 2008 11:40 pm

Ja imam CoD1 , CoD2 i CoD4 org..hahahah...
[Vrh] Go down
http://www.robertoshop.hr
DSTRY
Admin
DSTRY


Male Broj postova : 275
Lokacija : Sunja
Registration date : 02.02.2008

šat d fak up Empty
PostajNaslov: Re: šat d fak up   šat d fak up Icon_minitimepon vel 04, 2008 11:42 pm

ja cod2 i to jer mi je org dao jebeni CAR PARADAJZO!!!!!! legenda je lik!
[Vrh] Go down
PUTNIK!
newb
PUTNIK!


Male Broj postova : 40
Age : 32
Lokacija : Pakrac,Croatia
Registration date : 04.02.2008

šat d fak up Empty
PostajNaslov: Re: šat d fak up   šat d fak up Icon_minitimepon vel 04, 2008 11:43 pm

hax2max :>
[Vrh] Go down
http://www.robertoshop.hr
Bloodhemn
King
Bloodhemn


Broj postova : 163
Registration date : 03.02.2008

šat d fak up Empty
PostajNaslov: Re: šat d fak up   šat d fak up Icon_minitimepon vel 04, 2008 11:56 pm

Moram nahvalit i igre za play station,legendarni metal gear solid naravno Smile ,onimusha serijal,naravno legacy of Kain serijal meni definitivno najbolji serijal,prince of persia trilogija,Fatal frame serijal-oni koji vole horore i imaju ps2 ljudi navalite Very Happy ,i meni najbolja Fahrenheit,to kad sam igro jebeni trans XD,dobro da se nisam pocoe trest,dobro da mi nije pjena isla iz usta,pao lupio glavom u ćošak stola,pustio suzu i bio 3 dana u komi i ode ti cjela igrica u kurac Razz
[Vrh] Go down
phantom_fuxor
Feeling like home



Broj postova : 72
Registration date : 04.02.2008

šat d fak up Empty
PostajNaslov: Re: šat d fak up   šat d fak up Icon_minitimeuto vel 05, 2008 10:48 pm

e moj bloodhelm ili šta već... a final fantasy??? MISLIM DOOOOOOH!
[Vrh] Go down
Bloodhemn
King
Bloodhemn


Broj postova : 163
Registration date : 03.02.2008

šat d fak up Empty
PostajNaslov: Re: šat d fak up   šat d fak up Icon_minitimeuto vel 05, 2008 11:01 pm

phantom_fuxor je napisao/la:
e moj bloodhelm ili šta već... a final fantasy??? MISLIM DOOOOOOH!

Ne bi vjerovo ali nisam igro XD,tražio sam to,ali nitko živ nije pa jbg tak jadan na kraju nisam ni igro,al vjerujem da je dobra igra.
[Vrh] Go down
PUTNIK!
newb
PUTNIK!


Male Broj postova : 40
Age : 32
Lokacija : Pakrac,Croatia
Registration date : 04.02.2008

šat d fak up Empty
PostajNaslov: Re: šat d fak up   šat d fak up Icon_minitimeuto vel 05, 2008 11:03 pm

Final fantasy suxxxxxxxxxahhhhh!
[Vrh] Go down
http://www.robertoshop.hr
Death_In_Life
Feeling like home
Death_In_Life


Male Broj postova : 70
Age : 33
Lokacija : ..in the middle of nowhere..
Registration date : 03.02.2008

šat d fak up Empty
PostajNaslov: Re: šat d fak up   šat d fak up Icon_minitimesri vel 06, 2008 1:17 am

Bloodhemn je napisao/la:
..i meni najbolja Fahrenheit,to kad sam igro jebeni trans XD,dobro da se nisam pocoe trest,dobro da mi nije pjena isla iz usta,pao lupio glavom u ćošak stola,pustio suzu i bio 3 dana u komi i ode ti cjela igrica u kurac Razz


Fahrenheit je prejebena igra..
nisam je mogao prestat igrat..
doslovno te hipnotizira..
[Vrh] Go down
Bloodhemn
King
Bloodhemn


Broj postova : 163
Registration date : 03.02.2008

šat d fak up Empty
PostajNaslov: Re: šat d fak up   šat d fak up Icon_minitimesri vel 06, 2008 1:19 am

Death_In_Life je napisao/la:
Bloodhemn je napisao/la:
..i meni najbolja Fahrenheit,to kad sam igro jebeni trans XD,dobro da se nisam pocoe trest,dobro da mi nije pjena isla iz usta,pao lupio glavom u ćošak stola,pustio suzu i bio 3 dana u komi i ode ti cjela igrica u kurac Razz


Fahrenheit je prejebena igra..
nisam je mogao prestat igrat..
doslovno te hipnotizira..

Svaka čast majstore,ja kad sam to nabavio igro sam pun kurac još sam markiro radi igrice XD nisam se mogo odljepit,a priča mi je vrhunska,a da ne pričam oni akcijski djelovi kad moraš vrtit analog,ono kad se stan raspada taj dio sam stalno igro XD
[Vrh] Go down
Polaris
newb
Polaris


Male Broj postova : 34
Age : 34
Lokacija : Dystopia
Registration date : 04.02.2008

šat d fak up Empty
PostajNaslov: Re: šat d fak up   šat d fak up Icon_minitimesri vel 06, 2008 5:46 pm

jedna od naj igara ikad. The curse of monkey island. definitivno jedna od najboljih igara ikad. slijede ju ut, theif, homm, gothic i slicne. U zadnje vrijeme igram neverwinter nights i to mi je sve draza i draza igra...
[Vrh] Go down
phantom_fuxor
Feeling like home



Broj postova : 72
Registration date : 04.02.2008

šat d fak up Empty
PostajNaslov: Re: šat d fak up   šat d fak up Icon_minitimečet vel 07, 2008 4:53 am

gay igra nvn2 al nvn1 da :>
[Vrh] Go down
Bloodhemn
King
Bloodhemn


Broj postova : 163
Registration date : 03.02.2008

šat d fak up Empty
PostajNaslov: Re: šat d fak up   šat d fak up Icon_minitimečet vel 07, 2008 11:10 pm

phantom_fuxor je napisao/la:
gay igra nvn2 al nvn1 da :>

Nisam igro,vjerujem da je to još jedna zahtjevna igra:/,zadnja šta sam od rpga igro je baldurs gate 2 prejebena igra Very Happy
[Vrh] Go down
phantom_fuxor
Feeling like home



Broj postova : 72
Registration date : 04.02.2008

šat d fak up Empty
PostajNaslov: Re: šat d fak up   šat d fak up Icon_minitimepet vel 08, 2008 8:25 pm

bladur je bio dobar al težak, preporučam ti skini
lionheart legacy of the crusader, ako uspjes naci, predobar rpg..
[Vrh] Go down
Sponsored content





šat d fak up Empty
PostajNaslov: Re: šat d fak up   šat d fak up Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
šat d fak up
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Morbid Heaven :: Offtopic :: Igre-
Forum(o)Bir: