Morbid Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Keep It Brutal
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Korpiklaani

Go down 
+6
Dragon Slayer
Bloodhemn
Gretha
DSTRY
Death_In_Life
Slayer_Angel
10 posters
Autor/icaPoruka
Slayer_Angel
King
Slayer_Angel


Female Broj postova : 213
Age : 32
Lokacija : foreverdark woods
Registration date : 02.02.2008

Korpiklaani Empty
PostajNaslov: Korpiklaani   Korpiklaani Icon_minitimened vel 03, 2008 8:55 pm

Korpiklaani (which translates to "Forest Clan" in English) is a folk metal band from Finland. Korpiklaani is the new name of the band previously called Shaman, that was formed by Jonne Järvelä who still remains the mastermind of Korpiklaani. In contrast to Shaman that recorded songs in the original Sami language, Korpiklaani record most songs in English.
The music of Korpiklaani ranges from the violin-and-guitar paean to the Finnish god of fermentation Pellonpekko, to the "typical" trollish metal Wooden Pints, to Crows Bring The Spring, which is strongly reminiscent of "Ride the Lightning" era of Metallica.

There has been some amount of collaboration between Korpiklaani and Finntroll, as Järvelä provided the yoiking for the title track of their album Jaktens Tid.
In the year 2007 Korpiklaani left Napalm Records to sign with Nuclear Blast Records.
Albums:
Spirit of the Forest (Napalm 2003)
Voice of Wilderness (Napalm 2005)
Tales Along This Road (Napalm 2006)
Tervaskanto (Napalm 2007)
Current Line Up:
Jonne Järvelä - (vocals / guitar)
Kalle "Cane" Savijärvi - (guitar)
Jarkko Aaltonen - (bass)
Jaakko "Hittavainen" Lemmetty - (violin)
Juho "JuhoKusti" Kauppinen - (accordion)
Matti "Matson" Johansson - (drums)
[Vrh] Go down
http://undergroundangel.blog.hr
Death_In_Life
Feeling like home
Death_In_Life


Male Broj postova : 70
Age : 33
Lokacija : ..in the middle of nowhere..
Registration date : 03.02.2008

Korpiklaani Empty
PostajNaslov: Re: Korpiklaani   Korpiklaani Icon_minitimened vel 03, 2008 9:47 pm

nisam ih čuo nikada..
trebam ih dobit ovih dana..
ako se bogovi smiluju..
XD
[Vrh] Go down
DSTRY
Admin
DSTRY


Male Broj postova : 275
Lokacija : Sunja
Registration date : 02.02.2008

Korpiklaani Empty
PostajNaslov: Re: Korpiklaani   Korpiklaani Icon_minitimepon vel 04, 2008 12:08 am

jebiga, moras poslusat! to se ne propusta Very Happy
ak ti se bogovi ne smiliju budem ti se ja smilovo pa cu ti uploadat na rapidshare Smile
[Vrh] Go down
Death_In_Life
Feeling like home
Death_In_Life


Male Broj postova : 70
Age : 33
Lokacija : ..in the middle of nowhere..
Registration date : 03.02.2008

Korpiklaani Empty
PostajNaslov: Re: Korpiklaani   Korpiklaani Icon_minitimepon vel 04, 2008 12:10 am

aj fala unaprijed..
ak nis nebude od tog, računam na tebe..ž Very Happy
[Vrh] Go down
Gretha
Feeling like home
Gretha


Female Broj postova : 60
Age : 34
Lokacija : Sisak
Registration date : 03.02.2008

Korpiklaani Empty
PostajNaslov: Re: Korpiklaani   Korpiklaani Icon_minitimepon vel 04, 2008 1:36 am

jako dobar bend meni u ovom žanru jedan od najboljih...sa svojim veselim melodijama diži raspoloženje Very Happy
[Vrh] Go down
Bloodhemn
King
Bloodhemn


Broj postova : 163
Registration date : 03.02.2008

Korpiklaani Empty
PostajNaslov: Re: Korpiklaani   Korpiklaani Icon_minitimepon vel 04, 2008 6:11 am

Jako jeben bend,prejebeni su,bas su da se ide s ekipom negdje u prirodu i da se pije na veliko XD,svaka cast,predobra,za one koji neznaju poslusajte shaman iliti bivsi korpiklaani ne da mi se objasnjavat ak vas zanima odite na wikipediu ugl. poslusajte shaman prejeben folk metal Very Happy
[Vrh] Go down
Dragon Slayer
Feeling like home



Broj postova : 62
Age : 33
Registration date : 05.02.2008

Korpiklaani Empty
PostajNaslov: Re: Korpiklaani   Korpiklaani Icon_minitimeuto vel 05, 2008 1:53 am

Meni su odlični. Čak sam bio na koncertu u Zg-u. Very Happy Koja atmosfera Very Happy Beer, Beer!!
[Vrh] Go down
Bloodhemn
King
Bloodhemn


Broj postova : 163
Registration date : 03.02.2008

Korpiklaani Empty
PostajNaslov: Re: Korpiklaani   Korpiklaani Icon_minitimeuto vel 05, 2008 2:16 am

Dragon Slayer je napisao/la:
Meni su odlični. Čak sam bio na koncertu u Zg-u. Very Happy Koja atmosfera Very Happy Beer, Beer!!

Koncert je bio prejeben rokali su jeben stvari,najbolje mi je bilo kad su rokali stvar od shamana Very Happy
[Vrh] Go down
Gretha
Feeling like home
Gretha


Female Broj postova : 60
Age : 34
Lokacija : Sisak
Registration date : 03.02.2008

Korpiklaani Empty
PostajNaslov: Re: Korpiklaani   Korpiklaani Icon_minitimeuto vel 05, 2008 2:30 am

Bloodhemn je napisao/la:
Dragon Slayer je napisao/la:
Meni su odlični. Čak sam bio na koncertu u Zg-u. Very Happy Koja atmosfera Very Happy Beer, Beer!!

Koncert je bio prejeben rokali su jeben stvari,najbolje mi je bilo kad su rokali stvar od shamana Very Happy

nažalost nisam bila na koncertu, ali sam gledala snimke i znam da su rasturali... a valjda će doć opet
[Vrh] Go down
Painkiller
newb
Painkiller


Male Broj postova : 27
Age : 34
Lokacija : somewhere in time
Registration date : 03.02.2008

Korpiklaani Empty
PostajNaslov: Re: Korpiklaani   Korpiklaani Icon_minitimeuto vel 05, 2008 9:59 pm

Istina, uz korpiklaane se najbolje pije Smile . Dok čujem happy little boozer ili beer beer odma me uhvati želja za opijanjem Smile
[Vrh] Go down
Slayer_Angel
King
Slayer_Angel


Female Broj postova : 213
Age : 32
Lokacija : foreverdark woods
Registration date : 02.02.2008

Korpiklaani Empty
PostajNaslov: Re: Korpiklaani   Korpiklaani Icon_minitimeuto vel 05, 2008 10:09 pm

Painkiller je napisao/la:
Istina, uz korpiklaane se najbolje pije Smile . Dok čujem happy little boozer ili beer beer odma me uhvati želja za opijanjem Smile

Ahhhh da Happy Little Boozer.Prejebena pjesma.
[Vrh] Go down
http://undergroundangel.blog.hr
madame death
newb
madame death


Female Broj postova : 21
Age : 32
Lokacija : bedex
Registration date : 17.02.2008

Korpiklaani Empty
PostajNaslov: Re: Korpiklaani   Korpiklaani Icon_minitimened vel 17, 2008 10:26 pm

korpiklaani rulz Twisted Evil
predobar bend
beer beer Very Happy
[Vrh] Go down
Slayer
newb
Slayer


Broj postova : 13
Registration date : 23.02.2008

Korpiklaani Empty
PostajNaslov: Re: Korpiklaani   Korpiklaani Icon_minitimesub vel 23, 2008 1:12 pm

pre jebeni su ludi finci, obozavam ih poslusat moram na njihov koncert , journey man !!!!
[Vrh] Go down
Juda Beli
newb



Broj postova : 17
Registration date : 28.10.2010

Korpiklaani Empty
PostajNaslov: Re: Korpiklaani   Korpiklaani Icon_minitimečet lis 28, 2010 6:30 pm

ne slusam ih, al na slusaonama su mi zakon uz dobru pivu!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Korpiklaani Empty
PostajNaslov: Re: Korpiklaani   Korpiklaani Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Korpiklaani
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Morbid Heaven :: Metal Music :: Viking/Folk/Pagan-
Forum(o)Bir: