Morbid Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Keep It Brutal
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Tuko sam ju satima...

Go down 
+5
Polaris
DSTRY
Slayer_Angel
Bloodhemn
Ivo Gregurević
9 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Ivo Gregurević
Feeling like home
Ivo Gregurević


Broj postova : 57
Lokacija : Zg
Registration date : 04.02.2008

Tuko sam ju satima... Empty
PostajNaslov: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... Icon_minitimepon vel 04, 2008 5:09 am

Cool isuse...buka me probudila u 5 ujutro i čuo sam ženu kako ronda s velikim plastičnim lavorom vani u dvoru...otišo sam do prozora i viknuo-jebem ti mater!!!...žena me pogledala i otrčala u garažu...znate kako kažu ako kažu-ne daj ženi da te jebe...hehehe,i nisam dao...imam problema s njom još od '91. mislim da je malo bubana od tad,jer joj je prilikom pretrčavanja preko ceste,neki oružani vojnik,pogodio metkom u čelo...ostala je živa ali preplašena i mutava...ima li ko sličan problem,tj, vrstu života??
[Vrh] Go down
Bloodhemn
King
Bloodhemn


Broj postova : 163
Registration date : 03.02.2008

Tuko sam ju satima... Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... Icon_minitimepon vel 04, 2008 5:14 am

Isuse Ivo,pa jebe mu mater si ti normalan?sta da ti covjek sad kaze na to?JE LI?kako si joj to mogao napravit,nemozes TUC zene Ivo to nije u redu kak god da sere ne smijes,cuj sorry ovo cu sprintat da imam kao dokaz i prijavit cu te kuzis ne moze to tako,nemoze jednostavno ne moze,bok beep beep
[Vrh] Go down
Ivo Gregurević
Feeling like home
Ivo Gregurević


Broj postova : 57
Lokacija : Zg
Registration date : 04.02.2008

Tuko sam ju satima... Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... Icon_minitimepon vel 04, 2008 5:21 am

Molim??....kako molim?? toko si ti i šta ti znaš o mom životu??
[Vrh] Go down
Ivo Gregurević
Feeling like home
Ivo Gregurević


Broj postova : 57
Lokacija : Zg
Registration date : 04.02.2008

Tuko sam ju satima... Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... Icon_minitimepon vel 04, 2008 5:23 am

HALO?? đe si sad ,šta očeš od mene Mad
[Vrh] Go down
Bloodhemn
King
Bloodhemn


Broj postova : 163
Registration date : 03.02.2008

Tuko sam ju satima... Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... Icon_minitimepon vel 04, 2008 5:26 am

Nemoj ti meni tko sam ja jebem ti oca da ti jebem,SI ME CUO STA JE A A,sto je bilo s djetetom A?je li,si i djete tuko,ovaj post ce sutra biti u slobodnoj dalmaciji ja ti kazem,ne bus se ti meni tu kurcio kak zenu tuces,nemoze to tako,zabrij da tebe netko tak mlati sta bi mozda reko daj jos a bi mozda viko hurt me moreeeee bi vraga,stoga ostavi zenu na miru,inace cu ja doc u nju i bjezimo u sjeverozapadnu rusiju,a djete nek tebi ostane ne treba nam.
[Vrh] Go down
Ivo Gregurević
Feeling like home
Ivo Gregurević


Broj postova : 57
Lokacija : Zg
Registration date : 04.02.2008

Tuko sam ju satima... Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... Icon_minitimepon vel 04, 2008 5:34 am

ŠTA??? kak ti znaš moju ženu??jebem li ti sve....naći ću te...NAĆU ČU TE U UBIT JESI ME ČUO?!?!?!...ti ćeš mene jebat...pizda ti mila materina sad idem po pušku u ormar i idem te nać...samo da popijem ovu litru rakije i onda ću ti uletit u stan sa sačmaricom i upucat te u leđa...jel ti jasno Mad Mad Mad Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Bloodhemn
King
Bloodhemn


Broj postova : 163
Registration date : 03.02.2008

Tuko sam ju satima... Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... Icon_minitimepon vel 04, 2008 5:49 am

NECES NECES I NECES,jos si alkoholicar pizda ti materina,sram te bilo,ti bi mene pogodio puskom u leda ajd da te vidim sam dodi,a uostalom neces ubit invalida,slucajno su mi odpilili desno uho kad sam pilio drva i bio mlad,ali ak bas hoces sam dodi cekam te sa macom i poderanom slapom,e da mama ti je grablje.
[Vrh] Go down
Ivo Gregurević
Feeling like home
Ivo Gregurević


Broj postova : 57
Lokacija : Zg
Registration date : 04.02.2008

Tuko sam ju satima... Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... Icon_minitimepon vel 04, 2008 6:12 am

šta šta šta štaštašta??!!...upucat ću te jel ti to jasno??kakave mace i šlape stari moj...ja imam pušku i nož a možda i sjekiru..pa hey...
[Vrh] Go down
Bloodhemn
King
Bloodhemn


Broj postova : 163
Registration date : 03.02.2008

Tuko sam ju satima... Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... Icon_minitimepon vel 04, 2008 6:15 am

Čuj idemo mi zaboravit na sve ovo,dakle nudim ti priliku,ostavi se rakije i sačmarice,idemo lijepo ko normalni ljudi sjest u birc popit čaj u popricat ko ljudi pizda ti materina nepristojna
[Vrh] Go down
Ivo Gregurević
Feeling like home
Ivo Gregurević


Broj postova : 57
Lokacija : Zg
Registration date : 04.02.2008

Tuko sam ju satima... Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... Icon_minitimepon vel 04, 2008 6:17 am

Gledaj..sad sam jako jako jako pijan i živčan...pun mi je kurac svega..i zato me nemoj ...sam malo...čaj??...hmmm....ajd dobro..javi kad i gdje...šta sad...
[Vrh] Go down
Ivo Gregurević
Feeling like home
Ivo Gregurević


Broj postova : 57
Lokacija : Zg
Registration date : 04.02.2008

Tuko sam ju satima... Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... Icon_minitimepon vel 04, 2008 6:19 am

ajd ti razmisli gdje čemo na čaj a i na ćevape kakvem,a ja idem samo srat van na poljski wc pa dođem...
[Vrh] Go down
Bloodhemn
King
Bloodhemn


Broj postova : 163
Registration date : 03.02.2008

Tuko sam ju satima... Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... Icon_minitimepon vel 04, 2008 6:21 am

ma i ja sam pijan i znaš šta nećes dobit čaj NEĆEŠ NEĆEŠ AL GA NEĆEŠ,zast bi ja iso stobom,pun mi kurac života,svaki dan maštam o samoubojstvu koliko sam puta ležo u kukuruznom polju po najvecoj vrucini u nadi da cu umrijet i nisam,stoga se makni kuzis ak si glumac nisi cool,btw jebeno glumis
[Vrh] Go down
Ivo Gregurević
Feeling like home
Ivo Gregurević


Broj postova : 57
Lokacija : Zg
Registration date : 04.02.2008

Tuko sam ju satima... Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... Icon_minitimepon vel 04, 2008 6:23 am

o sunce ti jebem...ja mislio da sam ja lud..
[Vrh] Go down
Bloodhemn
King
Bloodhemn


Broj postova : 163
Registration date : 03.02.2008

Tuko sam ju satima... Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... Icon_minitimepon vel 04, 2008 6:26 am

Ma ajde normalno je to pa ljudi smo NE BRINI KUP ČE BABA JOGIIIIIII
[Vrh] Go down
Ivo Gregurević
Feeling like home
Ivo Gregurević


Broj postova : 57
Lokacija : Zg
Registration date : 04.02.2008

Tuko sam ju satima... Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... Icon_minitimepon vel 04, 2008 6:27 am

slušaj,,,imo sam i ja par puta misli o tome da se ubijem i pošaljem sve u tri pizde mamine...evo ti savjet kak da se ubiješ a da nije fancy...nagni se kroz prozor...
[Vrh] Go down
Ivo Gregurević
Feeling like home
Ivo Gregurević


Broj postova : 57
Lokacija : Zg
Registration date : 04.02.2008

Tuko sam ju satima... Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... Icon_minitimepon vel 04, 2008 6:28 am

kužiš ono fancy ne..kao kul frajerišno i to kak to već vele...frajerski ne...neznam..probaj se nagnut...zna bit interesantno...al prije toga skini čarap
[Vrh] Go down
Bloodhemn
King
Bloodhemn


Broj postova : 163
Registration date : 03.02.2008

Tuko sam ju satima... Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... Icon_minitimepon vel 04, 2008 6:29 am

Neću
[Vrh] Go down
Ivo Gregurević
Feeling like home
Ivo Gregurević


Broj postova : 57
Lokacija : Zg
Registration date : 04.02.2008

Tuko sam ju satima... Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... Icon_minitimepon vel 04, 2008 6:32 am

Šta? šta nećeš??...jebem ti sve...slušaj,,,nemoj da sad prekrenem stol u svojoj kuhinji i razbijem prozor te bacim kantu za smeće na ulicu i prekrenem frižider i zaurlam..jel ti jasno...slomit ću si nogu tako da skoknem sa stolca na koljena...
[Vrh] Go down
Ivo Gregurević
Feeling like home
Ivo Gregurević


Broj postova : 57
Lokacija : Zg
Registration date : 04.02.2008

Tuko sam ju satima... Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... Icon_minitimepon vel 04, 2008 6:33 am

Ozljedit ću se vlastit češljom si me čuo?!?!?!
[Vrh] Go down
Ivo Gregurević
Feeling like home
Ivo Gregurević


Broj postova : 57
Lokacija : Zg
Registration date : 04.02.2008

Tuko sam ju satima... Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... Icon_minitimepon vel 04, 2008 6:34 am

e čekaj malo..taj stil pisanja mi je poznat...tko si ti??
[Vrh] Go down
Bloodhemn
King
Bloodhemn


Broj postova : 163
Registration date : 03.02.2008

Tuko sam ju satima... Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... Icon_minitimepon vel 04, 2008 6:36 am

Tak i izgledaš,bacio bi frižider o jebem ti petak da ti jebem dok drugi ljudi nemaju,a neki cak i prose ti tu frižidere komotno bacas ko da je keks,ma srami se,alkoholicar si,tučeš ženu,tučeš djete,prijetis mi,radis sranja,bacaš frižidere,sta da ti covjek sad kaze?
[Vrh] Go down
Ivo Gregurević
Feeling like home
Ivo Gregurević


Broj postova : 57
Lokacija : Zg
Registration date : 04.02.2008

Tuko sam ju satima... Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... Icon_minitimepon vel 04, 2008 6:39 am

ko,ja?
[Vrh] Go down
Bloodhemn
King
Bloodhemn


Broj postova : 163
Registration date : 03.02.2008

Tuko sam ju satima... Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... Icon_minitimepon vel 04, 2008 6:41 am

Zovem se Branko i Prezivam se Pjevač,a jesi neki još i lažeš,čuj el imas sta para za posudit moram kupit pelene,treba mi?
[Vrh] Go down
Ivo Gregurević
Feeling like home
Ivo Gregurević


Broj postova : 57
Lokacija : Zg
Registration date : 04.02.2008

Tuko sam ju satima... Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... Icon_minitimepon vel 04, 2008 6:52 am

Molim...o pizda ti materina još bi i pare...pa el ne radiš..imaš bebu a nemaš poso??...........................................................................
[Vrh] Go down
Bloodhemn
King
Bloodhemn


Broj postova : 163
Registration date : 03.02.2008

Tuko sam ju satima... Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... Icon_minitimepon vel 04, 2008 6:55 am

a neg kaj?ajd Ivo idem ja,laku noć,sutra cu te razbit,namaskirat cu se,uletit ti u kuću i razbit,evo tek tolko da znaš,pa poslije odemo na pivu ko ljudi,ti plaćaš ajd laku noć
[Vrh] Go down
Sponsored content





Tuko sam ju satima... Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Tuko sam ju satima...
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Morbid Heaven :: Offtopic :: Sex-
Forum(o)Bir: